Starše in otroke vabimo na zvočno delavnico Zvok tišine, ki nam jo bo pripravila Mina Kunstelj.

Delavnica bo potekala v torek, 27. 3. 2018, ob 17. uri na gorenjski podružnici društva Bravo, v Osnovni šoli Žirovnica, Zabreznica 4, 4274 Žirovnica, v učilnici angleščine v I. nadstropju.

Mina Kunstelj Bindi raziskuje glas in zvok ter z njim ustvarja in izvablja umirjenost. ”Klepetavo opico”, ki dirka po naši glavi, vibracija zvoka pomiri in utiša. Njeni sodelavci so nežni, a mogočni inštrumenti: gong, himalajske in kristalna posoda, shruti, predvsem pa njen glas, ki poboža od znotraj in se dotakne neizrekljivega in večnega.

Prosimo vas, da informacije posredujete naprej tudi tistim, ki niso člani društva Bravo in bi jih tema zanimala. Predavanje je brezplačno.

S seboj prinesite ležalno blazino.

Lepo vabljeni v čim večjem številu!

Bravo Gorenjska