Priprava na učenje pisanja – grafomotorične vaje Hane Tymichove (M. Bogdanowicz)

ucenjepisanja

V društvu BRAVO smo izdali grafomotorične vaje z naslovom »Priprava na učenje pisanja« avtorice prof. dr. Marte Bogdanowicz.

S koristnimi in prijetnimi vajami lahko starši, učitelji in drugi strokovni delavci pomagajo otrokom, da se bolje pripravijo na pisanje. Grafomotorične vaje spodbujajo finomotorične spretnosti, koordinacijo oči in rok, pozornost in natančnost. Vse te sposobnosti in spretnosti potrebujemo za učenje pisanja.

Vaje so namenjene otrokom, starim od 5 do 8 let, tako desničarjem kot levičarjem. Primerne so tudi za starejše otroke, ki imajo dispraksijo in zato težko avtomatizirajo pisavo.

Didaktični komplet vključuje 80 strani vaj, ki so razporejene v treh nivojih zahtevnosti in Metodični priročnik za starše in učitelje (10 strani).

Cena: 16,00 EUR (za člane 14,00 EUR)

(Skupno 3.862 obiskov, današnjih obiskov: 1)