Spoštovani!

Obveščamo vas, da je predavanje dr. Uroša Ocepka: SPECIFIČNE UČNE TEŽAVE PRI NADARJENIH OTROCIH, danes, 23. 1. 2023, zaradi neugodnih vremenskih razmer ODPOVEDANO in PRESTAVLJENO.
O novem datumu predavanja vas bomo pravočasno obvestili. Prosimo vas za razumevanje.

Podružnica Bravo Obala in Kras skupaj s Srednjo tehniško šolo Koper organizira predavanje SPECIFIČNE UČNE TEŽAVE PRI NADARJENIH OTROCIH – Kako z motivacijo primanjkljaj nadomestiti in izkoristiti učni potencial?

Predaval bo doc. dr. Uroš Ocepek, prejemnik najvišje nagrade RS za izjemne dosežke na področju srednjega šolstva v letu 2022. Je tudi NAJ UČITELJ 2022.

Predavanje bo ob 17.00, v veliki predavalnici Srednje tehniške šole Koper, na Šmarski cesti 4e v Kopru.

Predavanje je brezplačno. Trajalo bo približno dve uri.

Obvezna prijava na: ksenija.funa@drustvo-bravo.si, saj je število udeležencev omejeno.