Spoštovani učenci, dijaki, starši, strokovni delavci!

V torek, 10. 10. 2017, vas ob 17. uri vabimo na srečanje društva BRAVO Novo mesto, v prostorih Osnovne šole GRM, Trdinova ulica 7, Novo mesto.

Tema: ABC individualiziranih programov in aktivna vloga staršev pri njegovemu uresničevanju

Naša gostja bo dr. Suzana Pulec Lah s Pedagoške fakultete v Ljubljani.

Učinkovito uresničevanje individualiziranih programov (v nadaljevanju IP) je eden pomembnih dejavnikov za spodbujanje optimalnega razvoja otrok s posebnimi potrebami.

Kakšni so vloga, namen in cilji IP? Katere so ključne vsebine? Kdo in kako naj bi sodeloval pri oblikovanju in uresničevanju IP? Kakšna je vloga staršev in otroka? Srečanje z vašo aktivno soudeležbo, kjer bomo skušali poiskati odgovore na zastavljena vprašanja in tudi kakšne pogoste izzive v praksi, bo izvedla dr. Suzana Pulec Lah s Pedagoške fakultete v Ljubljani.

Veselimo se srečanja z vami in posebej toplo vabimo na srečanje vse starše!

Za društvo BRAVO Novo mesto,

predsednica podružnice Suzana Gornik