Vabimo vas na predavanje Podružnice Bravo Obale in Krasa z naslovom ABC individualiziranih programov in aktivna vloga staršev pri njegovemu uresničevanju. Srečanje bo v torek, 13. decembra 2016, ob 17.00, v telovadnici CKSG Portorož.

Učinkovito uresničevanje individualiziranih programov (v nadaljevanju IP) je eden pomembnih dejavnikov za spodbujanje optimalnega razvoja otrok s posebnimi potrebami.

Kakšni so vloga, namen in cilji IP? Katere so ključne vsebine? Kdo in kako naj bi sodeloval pri oblikovanju in uresničevanju? Kakšna je vloga staršev in otroka?

Predavanje z vašo aktivno soudeležbo, kjer bomo skušali poiskati odgovore na zastavljena vprašanja in tudi kašne pogoste izzive v praksi, bom izvedla dr. Suzana Pulec Lah s Pedagoške fakultete v Ljubljani.

Veselim se srečanja z vami in posebej toplo vabim na srečanje vse starše otrok!

Suzana Pulec Lah

Svoje udeležbe ni treba potrditi, le pridite.

Prijazno vabljeni.

Za društvo BRAVO,