Podružnica BRAVO Prlekija in OŠ Ivana Cankarja s podružnico Cvetka Golarja Ljutomer vas vabita na predavanje z naslovom: KAKO POMAGATI, ČE IMA OTROK SPECIFIČNE UČNE TEŽAVE

Predavanje bo v ponedeljek, 6. 5. 2019, ob 16. uri, v prostorih Kulturnega doma Ljutomer (Prešernova ulica 20, 9240 Ljutomer).

Predaval bo dr. MARKO KALAN, prof. defefektologije, ki je zaposlen na Svetovalnem centru za otroke, mladostni in starše v Ljubljani. Gospod Kalan nam bo predstavil konkretne strategije, kako pomagati otrokom s specifičnimi učnimi težavami (disleksija, diskalkulija, dispraksija idr.) doma in v šoli.

Vabljeni starši, učenci, učitelji, drugi strokovni delavci in vsi zainteresirani. Udeležba na predavanju je brezplačna. Zaradi lažje organizacije predavanja prosimo za okvirno prijavo na e-mail naslov: prlekija@drustvo-bravo.si.

Za BRAVO Prlekija: Nina Štuhec, mag. prof. spec. in reh. ped.