Vabimo vas na predavanje Dušice Kunaver z naslovom Kako starši pomagamo otroku pri učenju?

Predavanje bo v ponedeljek, 27. 11. 2017, ob 17. uri na gorenjski podružnici društva Bravo, v Osnovni šoli Žirovnica, Zabreznica 4, 4274 Žirovnica, v učilnici angleščine v I. nadstropju.

»Danes ni več čas za »poučevanje« v klasičnem pomenu te besede. Računalnik je premagal človekove možgane kot »skladišče znanja«, zato moramo usposobiti učenca za sprejemanje, poenostavljanje, obvladovanje in uporabo znanja. Ob vsem tem pa je nadvse pomembna vzgoja k človeškim vrednotam, k delavnosti in tovarištvu.« (Dušica Kunaver)

Prosimo vas, da informacije posredujete naprej tudi tistim, ki niso člani društva Bravo in bi jih tema zanimala. Predavanje je brezplačno.

Lepo vabljeni v čim večjem številu!

Bravo Gorenjska