Podružnica BRAVO Pomurje in Strokovni center Pomurje vas vabita na predavanje z naslovom: IZZIVI UČENCEV Z NEVERBALNIMI SPECIFIČNIMI UČNIMI TEŽAVAMI V ŠOLSKEM OKOLJU.

Predavanje bo v sredo, 22. 11. 2017, ob 17. uri, v prostorih Hotela Diana v Murski Soboti.

Predavali bosta dr. Marija Kavkler, predsednica Društva BRAVO, in dr. Milena Košak Babuder, aktivna članica Društva BRAVO, obe zaposleni na Oddelku specialne in rehabilitacijske pedagogike Pedagoške fakultete Univerze v Ljubljani.

Predavateljici bosta predstavili izzive, s katerimi se v šolskem okolju srečujejo učenci z neverbalnimi specifičnimi učnimi težavami, in pristope, s katerimi lahko tem učencem pomagajo učitelji, specialni pedagogi, drugi strokovni delavci in starši.

Vabljeni starši, učitelji, drugi strokovni delavci in vsi zainteresirani. Udeležba na predavanju je brezplačna. Zaradi lažje organizacije vas naprošamo, da svojo udeležbo potrdite s prijavo na spletni strani www.sc-pomurje.si.