Spoštovani učenci, dijaki, starši, strokovni delavci!

V sredo, 1. 3. 2017, vas ob 17. uri vabimo na srečanje društva BRAVO Novo mesto, v prostorih Dijaškega in študentskega doma Novo mesto, Šegova ulica 115, Novo mesto.

Tema: TEMELJI ANGLEŠČINE PO MAVRIČNI BLIŽNJICI in UČIM SE POMAGATI UČITI

Naša gostja bo gospa Dušica Kunaver.

Angleška mavrična bližnjica je inovativna metoda pouka in edina zbirka učnih gradiv, ki v angleščino vstopa iz slovenščine. Zgrajena je na dolgoletnih učiteljskih izkušnjah gospe Dušice Kunaver, ki je dolgoletna in izkušena profesorica angleškega jezika, avtorica inovativne metode »Mavrična bližnjica«. Predstavila nam bo svojo mavrično metodo poučevanja angleščine. Sedem temeljev jezika, sedem besednih vrst nam bo predstavila s pomočjo sedmih mavričnih barv: rdeči so samostalniki, oranžni pridevniki, rumeni zaimki, zeleni števniki, modri predlogi, vijoličasti prislovi in beli glagoli.

Metoda dopolnjuje šolsko klasiko poučevanja temelječo na učenju jezika od lekcije do lekcije. Mavrična bližnjica ureja šolsko znanje v pregledno, celostno podobo jezikovnega mehanizma.

Ob izidu predavateljičine nove knjige Učim se pomagati učiti bomo izvedeli tudi kako naj starši pomagamo otroku pri učenju.

Na predavanje vabimo učence in dijake, ki si želijo olajšati učenje angleškega jezika, njihove starše, učitelje in druge strokovne delavce, ki poučujejo in pomagajo učencem v šoli.

Veselimo se druženja z vami in Vas lepo pozdravljamo!

Za društvo BRAVO Novo mesto, predsednica podružnice Suzana Gornik